image 1 image 1 image 1 image 1

انتشارات نظری و اهدای کتاب

آخرین تغییرات 1395/4/12 11:47:48 | تاریخ ارسال 1395/4/12 10:38:26 | دفعات خوانده شدن 2039 بار | 0 نظرات


"انتشارات نظری" با هدف ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی، در هر فصل سال، ۳۰۰ جلد کتاب برای اهدا به مراکز فرهنگی و هنری در اختیار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین قرار می دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره فر هنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، جعفر حاجی کریم نظری مدیر مسوول انتشارات نظری با اعلام این خبر افزود: در اولین گام از این طرح فرهنگی، ۳۰۰ جلد کتاب با بیش از ۶۰ عنوان در موضوعات مختلف در اختیار اداره یادشده قرار گرفت تا مردم فرهنگ دوست ورامین به آسانی به کتابهای تازه منتشر شده، دسترسی پیدا کنند.

مهدی ابوالحسنی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین نیز در این خصوص اظهار داشت: تقویت فرهنگ کتابخوانی با بخشنامه و دستورالعمل حاصل نمی شود، بلکه حضور افراد دلسوز و نهادهای مردمی در این مسیر نقش سازنده ای دارند.

وی از انتشارات نظری برای این اقدام قابل تحسین فرهنگی قدردانی و اظهار امیدواری کرد که فرهنگ مطالعه گسترش و دسترسی آسان علاقه مندان به کتاب بیش از گذشته فراهم شود.

--------------------------------------------------------

اقدام فرهنگی و خیرخواهانه " انتشارات نظری " در شهرستان ورامین

به همت انتشارات نظری در سال 1393 صورت گرفت

اهدای 22 هزار جلد کتاب به مراکز فرهنگی هنری شهرستان ورامین

  در یک اقدام فرهنگی و خیرخواهانه 22 هزار جلد کتاب از سوی انتشارات نظری به مراکز فرهنگی هنری شهرستان ورامین اهدا شد.


 

 به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)   انتشارات نظری با مدیریت جعفر حاجی کریم نظری در ادامه فعالیت‌های خود در هفته کتاب و کتابخوانی 22 هزار جلد کتاب را به مراکز فرهنگی هنری شهرستان ورامین اهدا کرد که از این تعداد پنج هزارجلد به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین اختصاص یافت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین با قدردانی از این اقدام فرهنگی گفت: انتشارات نظری از جمله مراکز فرهنگی محسوب می‌شود که سالانه با انتشار کتاب‌های ارزشمند و اهدای آنها در مناسبت‌های مختلف به نهادها و ارگان‌های فرهنگی، فصل جدیدی را در آسمان فرهنگی کشور به عنوان خیر فرهنگی، باز کرده است.

آرمان مهر با تأکید بر حمایت ناشران و سایر فعالان فرهنگی از گسترش فرهنگ کتابخوانی ادامه داد: بی شک اگر بتوانیم این فرهنگ را در میان اقشار پر درآمد جامعه نهادینه کنیم، دیگر نگرانی ما در مورد ضعف ابزار فرهنگی در جامعه، برطرف خواهد شد.

وی با اشاره به این مطلب که در جامعه بیشتر از هرچیزی، نیازمند پایگاه‌های مجهز به ابزار روز فرهنگی و هنری هستیم، گفت: این‌گونه فعالیت‌های ماندگار فرهنگی و خیرخواهانه  قطعاً مورد قدردانی همگان است و آیندگان نیز از آن نیکی یاد خواهند کرد.

بنابر اعلام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین: انتشارات نظری بسیاری از کتاب‌ها نویسندگان شهرستان ورامین را رایگان به چاپ رسانده و قرار است در یک مراسم رسمی از مدیریت انتشارات نظری و خیران فرهنگی، با حضور مسئولان قدردانی به عمل آید.

 

 


نظرات
نظری یافت نشد!
نوشتن نظر
نام


آدرس ایمیل


نظر شما Note: HTML is not translated!

کد را در کادر پایین وارد نمایید

جستجوامروز

1398/3/6محصولی در سبد خرید شما نیست
آدرس ایمیل:

رمز عبور: