image 1 image 1 image 1 image 1

زاده چشم های تو در فرهنگسرای شهریار

آخرین تغییرات 1395/4/12 09:57:53 | تاریخ ارسال 1395/4/6 13:47:37 | دفعات خوانده شدن 1014 بار | 0 نظرات

مراسم رونمایی از کتاب مجموعه شعر" زاده چشم های تو" نوشته یاسمن شکری که توسط انتشارات نظری به چاپ رسیده است با حضور جمعی از اساتید ، فرهنگیان، شاعران ، مسوولین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار ، انجمن ادبی اهل قلم ، گروه ادبی شبدیز و انجمن ادبی اندیشه در فرهنگسرای استاد شهریار برگزار شد. 

در فضای فرهنگسرای استاد شهریار و جمع نویسندگان ، فرهیختگان و مسوولین شهرستان شهریار ، یاسمن شکری شاعر و نویسنده جوان و توانای آن شهرستان ، ضمن   عرض سلام ، ادب و احترام به حضار در سخنان خود ابراز نمود : حقیقتا با خوانش اشعاری که در ابتدای محفل شعرای عزیز داشتند وقتی در این جایگاه و پشت میکروفون قرار گرفتم گفتن از اشعار خودم , برایم سخت شد. خیلی زیبا و لذت بخش بود گوش سپردن به چنین واژه های لطیفی.
عرضم به حضور عزیزان و مهربانان ، بسیار خوشحالم که در جمع شما حضور پیدا کردم و آشنایی با شما برایم سعادت بود .  شما شعرا ،  اساتید ، بزرگان فرهنگی  حامی ما جوانان هستید و ما هم دلگرم به نگاه شماییم.
با کمی تامل , کتابی که جناب درویش مهربان معرفی کردند با عنوان زاده چشم های تو , طی مدتی از بین سروده هایم گلچین شده و توسط ناشر  خوب و ادبی " انتشارات نظریکه از پیشینه و شناسامه ی قدیمی و ستاره داری برخوردار می باشد به چاپ رسیده است  . یکی از دلایل اصلی همکاری من با این انتشارات حمایت و تشویق ناشر عزیز آقای جعفر حاجی کریم نظری بود که برای جلب جوانان تازه نفس در عرصه هنر و علم کوشش می کنند و مهم  دیگر این که در اساس کتاب و سروده های ناقابلم تقدیمی ست به مادر و پدر عزیزم که  مشوق من هستند. سایه ی بلندشان مستدام و برای همه شما آروزی بهترین ها را دارم.با شعری از کتاب شما رو دعوت به شنیدن می کنم و بعد از این چند نسخه از کتاب را به اساتید عزیز هدیه می دهم.
با تشکر فراوان از مادر عزیزم.انتشارات نظری و بانو سادات و جناب درویش عزیز از فرهنگیان و شعرای نامدار شهریار که این مراسم را  هماهنگ و برگزار کردند.نمی دانم چرا باور نمی کنند که...


ادامه دارد،


بعد از حرف


بعد از خشم


بعد از درد


بعد از مرگ


حتی


بعد از تو


ادامه دارد


زندگی را می گویم.

 

http://ferekans-tafakor.mihanblog.com

 

 


نظرات
نظری یافت نشد!
نوشتن نظر
نام


آدرس ایمیل


نظر شما Note: HTML is not translated!

کد را در کادر پایین وارد نمایید

جستجوامروز

1398/3/28محصولی در سبد خرید شما نیست
آدرس ایمیل:

رمز عبور: