image 1 image 1 image 1 image 1

رونمایی کتاب بحران آب در بروجرد

آخرین تغییرات 1395/4/6 13:39:29 | تاریخ ارسال 1395/4/6 13:37:57 | دفعات خوانده شدن 1086 بار | 0 نظرات

کتاب"بحران آب در ایران و جهان و اهمیت آب در قران کریم" نوشته : " محمد مسعود بهمنی مرتضی بهمنی " که توسط انتشارات نظری به چاپ و نشر رسید ، صبح امروز در مرکز اسناد و شناسایی مفاخر بروجرد رو نمایی شد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بروجرد ، کتاب«بحران آب در ایران و جهان و اهمیت آب در قران کریم» نوشته :  " محمد مسعود بهمنی مرتضی بهمنی " صبح امروز چهارشنبه ١٩ خرداد ماه ٩٥ در مرکز اسناد و شناسایی مفاخر بروجرد رو نمایی شد .

این کتاب در پنج فصل شامل فصل یکم  وضعیت آب در ایران فصل دوم مشکل آب در جهان فصل سوم اهمیت آب در قران کریم فصل چهارم پیشگیری و نتیجه گیری فصل پنجم پیشنهادات که شامل ۵٢ پیشنهاد برای حل معضل آب است.

در مقدمه کتاب آمده است کهآب این نعمت الهی و خدادادی با توجه به عواملی همچون افزایش جمعیت.عدم مدیریت صحیح در به کارگیری و صرفه جویی در مصرف,گرمایش زمین,تغییرات اقلیمی و .... در معرض خطر و بحران قرار گرفته است.

در این کتاب با استفاده از آمار و ارقام و مبحث آینده پژوهی نگاهی به بحران آب در ایران و جهان پرداخته و اهمیت و معجزه آب در قران کریم ذکر گردیده که بایستی قدر دانسته شود و حیات بشر به آب وابسته است.

این کتاب در ١٢٨صفحه وبا شمارگان١٠٠٠ توسط انتشارات نظری به بازار نشر راه یافته است.این کتاب توسط محمد مسعود بهمنی و مرتضی بهمنی به رشته تحریر درآمده است.

"محمد مسعود بهمنی" یکی از نویسندگان فعال و پرکار بروجردی است که در سال ١٣٤٠ دربروجرد متولد شده است  .  ایشان در سال ١٣٥٩ به استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران درآمد و به علت شهامت و رشادت در میادین نبرد با دشمن بعثی و منافقین ٧٠ ماه ارشدیت درجه به ایشان اعطا شد و در مناطق عملیاتی چند بار مجروح گردید و در عملیات کربلای ٥ شیمیایی وی علاوه بر افتخار جانبازی نویسنده و محقق فعالی است که تا کنون ١٥ کتاب را در حوزه دین ، اجتماعی ، دفاع مقدس و جنگ نرم تألیف و  منتشر نموده است و مقالات ایشان نیز در روزنامه های کثیرالانتشار به تعدد به چاپ رسیده است .

ایشان دارای  مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت ومدرک دکترای معادل در امور نظامی می باشند و در حال حاضر عضو هیأت علمی مراکز آموزشی و یگانی ارتش جمهوری اسلامی  و مدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران بوده و به تحقیق و پژوهش مشغولند.

http://ferekans-tafakor.mihanblog.com

 

 


نظرات
نظری یافت نشد!
نوشتن نظر
نام


آدرس ایمیل


نظر شما Note: HTML is not translated!

کد را در کادر پایین وارد نمایید

جستجوامروز

1398/3/28محصولی در سبد خرید شما نیست
آدرس ایمیل:

رمز عبور: